Webinar "Jak stworzyć własną stronę internetową bez kodowania"

Jędrek Jarmuszkiewicz / WebWave

Growth hacker w WebWave. Związany z marketingiem internetowym od 7 lat. Głównym obszarem jego działań jest poszukiwanie skutecznych sposobów dotarcia do jak największej ilości nowych osób w jak najkrótszym czasie. Webmaster. Prywatnie gitarzysta i manager heavy metalowego zespołu. Pasjonat piłki nożnej.

Plan wydarzenia

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma od nas darmowy eBook pt. "Skuteczne SEO z WebWave". Dowiesz się dzięki niemu w jaki sposób skutecznie pozycjonować swoją stronę internetową stworzoną bez kodowania w aplikacji do tworzenia stron www WebWave!

Dla każdego uczestnika szkolenia przygotowaliśmy 60% zniżki na zakup pakietu w WebWave. Przygotuj kartkę i długopis, kod rabatowy będzie dostępny tylko w czasie szkolenia!

Dla kogo szkolenie?
Szkolenie pt. "Jak stworzyć własną stronę internetową bez kodowania" przeznaczone jest przede wszystkim dla osób, które chcą się nauczyć tworzyć strony internetowe bez konieczności programowania/kodowania. Po szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie stworzyć stronę www na własny użytek: nowe portfolio, nową stronę swojej firmy, kancelarii, restauracji, hotelu, sklepu, salonu kosmetycznego, biznesu, usługi etc. Zapraszam!

Czego się nauczysz na szkoleniu?
1. Od czego zacząć tworzenie pierwszej strony internetowej
2. Jak stworzyć stronę główną i co się powinno na niej znaleźć
3. Do czego służy szablon podstrony i jak szybko go stworzyć
4. Jak łatwo dodać do swojej strony menu, galerię, animacje...
5. Jak szybko dostosować swoją stronę do komórek i tabletów
6. Jak podłączyć własną domenę i być widocznym w Google
7. Dodatkowo poznasz odpowiedzi na pytania jakie zadasz prowadzącemu

Wciskając ten przycisk wyrażasz zgodę na przesłanie powyższych informacji do organizatora wydarzenia i kontakt w sprawie tego wydarzenia, jak również innych jego usług.

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Wiadomość została wysłana

[message]